Akademia Pani Gulan

akp_gulan_logo b1

Akademia Pani Gulan

O nas

Potęgujemy mocne strony ucznia, by później samodzielnie  pracował i czerpał radość  z nauki w naszej Akademii. Inforamcja zwrotna jest naszym głównym narzędziem we współpracy z uczniem i rodzicem. Nie czekamy, aż nadejdzie czas formalnej oceny pracy z danego okresu. Każda lekcja jest tak zbudowana, że Uczeń widzi, że potrafi. 

Tworząc to miejsce, daje szansę każdemu Uczniowi zawalczyć o swoją – lepszą przyszłość. Akademia Pani Gulan zbudowana jest na filarach przyjaźni, wiedzy i doświadczeniu opartych na zasadach Marii Montessori oraz oceniania kształtującego

Poznaj nas bliżej

Nasi nauczyciele

b

Mgr inż. Małgorzata Gulan

Matematyka

Nauczyciel, korepetytor, Inżynier biomedyczny. Wnikliwe układa zadania i testy przygotowujące do egzaminów szkół podstawowych i średnich. Zakochana w metodyce skutecznego edukowania i obserwacji rozwoju uczniów zgodnie z ideą Marii Montessori.

a

Mgr inż. Piotr Wróblewski

Matematyka

Nauczyciel matematyki, korepetytor, logistyk.  Z ogromną wiedzą matematyczną i fizyczną, łagodnym głosem przygotowuje uczniów do egzaminu maturalnego. Stosując metody obrazowe specjalizuję się w zadaniach o podwyższonym i rozszerzonym stopniu trudności.

e

Mgr Justyna Kożuszko

Matematyka

Magister matematyk. Wypracowała swoją matematyczną funkcję, aby zaprowadzić uczniów na ich szczyt algebraiczny. Z zamiłowania i zawodowo uczy w Białymstoku w szkole podstawowej i szkole średniej. Potrafi motywować do działania.

c

Mgr Katarzyna Gadomska

Matematyka i chemia

Z wykształcenia mikrobiolog – biotechnolog. Dopełnia nas zespół swoją wiedzą matematyczno – chemiczną. Prowadzi kursy przygotowujące Ucznia do egzaminów przedmiotowych.  Oaza spokoju i cierpliwości.

Jana

Jana Pental

Matematyka

Korepetytor. Prowadzi lekcje zgodnie ze standardami Akademii. Specjalizuje się w pracy z Uczniem szkoły średniej ze znaczącymi zaległościami.  Prowadzi  również kursy przygotowujące  do egzaminu ósmoklasisty.  Pokazuje jak w pełni znaleźć swój schowany, zakrzyczany potencjał do nauki. 

d

Katarzyna Kozioł

Matematyka

Korepetytor. Analizuje proces edukacyjny, by uszyć scenariusz lekcji adekwatny do poziomu zaległości Ucznia.  Pracuje z Uczniami w spectrum oraz z orzeczeniami o potrzebach kształcenia specjalnego.  Wzmacnia poczucie pewności matematycznej stopniując  stopień trudności zadań.